Yükleniyor...
× Anasayfa Ürünler Müşteriler Çevre ve Sosyal Sorumluluk Bizden Haberler İletişim
BÜYÜK MAÇTA GÜLEN TARAF PİMSA OTOMOTİV !

Dizilişler belli olduğunda maçın her iki tarafa da dönük olduğu görüldü. Takımların üst düzey oyuncuları birbirleri ile eşleşmezken gözler Çifler maçları ve Erdoğan TANRIVERDİ ile Hakan KOCA arasında yapılacak maça çevrildi. Maça iyi başlayan Hakan ilk seti 11-9 alarak öne geçti. İkinci set nefesleri kesti ama gülen taraf 18-16 galibiyetle Hakan oldu 2-0! Erdoğan'ın kendisini toparlaması uzun sürmedi ve 11-9, 11-8 galibiyetlere durumu 2-2 ye getirdi. Gözler artık final setine çevrildi. Bir nevi maçın da sonucunu belirleyecek bu sette Hakan KOCA çok iyi bir maç çıkararak seti 11-5, maçı ise 3-2 kazandı.

Ersan DURMAZ - Tolunay ATILGAN çifti Hakan KOCA - Hakan KARAKOÇ çiftini çok da zorlanmadan 3-1 geçti. Ama bunda daha bir maç önce temposu çok yüksek bir maçtan çıkmış olan Hakan KOCA'daki performans düşüklüğü de etkili oldu.

İkinci çiftli maça gelindiğinde nefesler tutuldu. Çünkü bu maçı Novartis alırsa 4 yaparak maçı bitirmiş, Pimsa Otomotiv alırsa ümitlerini son maça taşımış olacaktı. Erdoğan - Mehmet çifti bu zamana kadar yapmış oldukları maçlarda 9 galibiyetle ayrılırken sadece 2 kere mağlup olmuşlardı. Adnan - Turgut çifti ise 10 galibiyet ve sadece 1 mağlubiyet yüzü görmüşlerdi. Ancak maç beklenildiği kadar zorlu geçmedi. Turgut POLAT'ın muhteşem performansı Adnan ÖZYEĞİT'in olağanüstü uyumu ile Pimsa maçı 3-0 alarak toplamda durumu 3-3'getirdi.

Son maçta Yasin BORA'nın süper lig oyuncusu Turgut POLAT karşısında çok da yapabileceği bir şey yoktu. Turgut maçı 3-0 alarak maça da noktayı koymuş oldu.

Puanını 28'e çıkaran Pimsa Otomotiv şampiyonluk yolunda en büyük engelini aşmış oldu. Novartis ise 26 puanla ikinci sırada. Her iki takıma da kalan maçlarında başarılar diliyoruz.     

http://www.kkmtsd.com/index.php/96-sezonlar/2018-2019-sezonu/411-bueyuek-macta-guelen-taraf-pimsa-otomotiv

BİZDEN HABERLER
 • İnnovaLİG 2018
  “Türkiye İnovasyon Haftası” kapsamında 3 Mayıs 2019'da sahiplerini bulan "İnovaLİG 2018" ödüllerinde Pimsa Otomotiv, 1216 firma arasında İnovasyon Stratejisi kategorisinde 16. olarak üstün başarı sertifikası almaya hak kazanmıştır.
  Devamı
 • BÜYÜK MAÇTA GÜLEN TARAF PİMSA OTOMOTİV !
  14. Hafta'nın ertelenen maçı dün akşam Novartis'in evinde oynandı. Novartis için Şampiyonluk mücadelesini son maça taşıma Pimsa Otomotiv için ise bir adım daha yaklaşma olan maçta gülen taraf 4-3 galibiyetle Pimsa Otomotiv oldu...
  Devamı
 • Foam Expo Europe 2018
  16-18 Ekim 2018, Hannover Almanya
  Devamı
 • Belgelendirme sürecini başarı ile tamamladık...
  Pimsa Otomotiv A.Ş. "Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi" ve "Kişisel Veri Koruma Bilgi Yönetim Sistemi" sürecini başarı ile tamamlayarak belge almaya hak kazanmıştır...
  Devamı
 • 5. GLOBAL RUN BODRUM
  5. Global Run Bodrum’da Pimsa Otomotiv A.Ş. Ailesini başarıyla temsil etmiştir.
  Devamı
 • TOSB
  Her yıl TOSB bünyesinde geleneksel olarak düzenlenen spor olimpiyatlarında 11.05.2018 tarihinde Pimsa Otomotiv
  Devamı
 • Doğu Marmara Kalkınma Ajansı İnovasyon Ödülü
  Pimsa Otomotiv A.Ş. İnovasyon Ligi'nde “Çalışanlarına En İyi İnovasyon Ortamı Yaratan Firma” ödülüne layık görülmüştür. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımızı kutlarız.
  Devamı
 • 2018 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ Değerli Pimsa Kadını, Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun
  Devamı
 • YAZA MERHABA PARTİSİ
  Pimsa Otomotiv Ailesi olarak düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz barbekü partimizle tüm çalışanlarımızla güzel bir motivasyon yemeği organize ettik.
  Devamı
 • 16. Kuruluşlararası Masa Tenisi
  Kocaeli şampiyonu olarak Pimsa Otomotiv temsil etmiş olup 52 takım arasından Türkiye şampiyonu
  Devamı
 • Giresun Aksu Yarış Maratonu
  Pimsa Koşu Takımı’ndan Ünal Münüklüoğlu Giresun Aksu Yarış Maratonu
  Devamı
 • Ford Motor Şirketi
  Pimsa Otomotiv A.Ş.Ford Motor Şirketi tarafından Q1 statüsüyle yeni lokasyonunda da ödüllendirilmiştir.
  Devamı